توضیحاتی در مورد ساختار میلگرد

نوار فولادی تغییر شکل یافته قیمت میلگرد میله های فولادی تغییر شکل دارای دنده ها ، لپ ها و تورفتگی در سطح میله هستند که این مسئله مشکل اصلی رو به رو بودن با نوار فولادی خفیف را به دلیل لغزندگی کاهش می دهد و اتصال خوبی بین بتن و میلگرد حاصل می شود. خاصیت کششی در مقایسه با سایر میلگردها بیشتر است. این میله ها در بخش هایی از 6 میلی متر تا 50 میلی متر دیا تولید می شود.

انواع میله های فولادی تغییر شکل

1. میله های TMT (میله های ترمو مکانیکی درمان شده) قیمت میلگرد در سایت آنلاین میله های گرمایشی شده با استفاده از ترمو مکانیکی می باشند که از مقاومت بالایی برخوردار هستند و در کار با سیمان مسلح (RCC) کار می کنند. این آخرین القاء در میله های فلزی MS با خواص برتر مانند استحکام ، انعطاف پذیری ، توانایی جوشکاری ، قابلیت خم شدن و بالاترین استانداردهای کیفیت در سطح بین المللی است.

نوار فولادی TMT تغییر شکل

شکل 3: نوار فولادی TMT تغییر شکل

 

ویژگی های میلگردهای TMT

شکل پذیری و انعطاف پذیری بهتر است

مقاومت بالا و استحکام بالا

استحکام باند بیشتر

مقاومت در برابر زلزله

مقاومت در برابر خوردگی

مقاومت حرارتی بالا

اقتصادی و بی خطر در استفاده است

بدون از دست دادن قدرت در اتصالات جوش داده شده

الکترودهای معمولی که برای جوشکاری اتصالات مورد استفاده قرار می گیرند

2. میله های تغییر شکل یافته با مقاومت بالا

میله های تغییر شکل یافته با مقاومت بالا میله های فولادی پیچ خورده با لبه ها ، دنده ها ، طرح ریزی یا تغییر شکل روی سطح هستند. این ماده گسترده و عمده برای اهداف تقویت در ساخت و ساز استفاده می شود. این میله ها در اندازه یا بخش هایی از قطر 4 میلی متر تا 50 میلی متر تولید می شوند.

 قیمت انواع میلگرد

نوار فولادی HSD تغییر شکل یافته

شکل 4: نوار فولادی HSD تغییر شکل یافته

 

ویژگی های HSD Rebar

مقدار کم کربن - میله HSD از سطح کربن کمتری برخوردار است و در نتیجه قابلیت شکل پذیری ، استحکام و توانایی جوشکاری خوبی دارد.

استحکام باندینگ برتر - میله های HSD بخاطر استحکام باند عالی هنگام استفاده از بتن به خوبی شناخته شده اند.

قابلیت جوشکاری - از آنجا که این میله ها میزان کربن کمتری دارند ، از قدرت جوشکاری 100٪ نسبت به میله های معمولی برخوردار هستند.

استحکام کششی بالا - میله های HSD از مقاومت کششی بالایی برخوردار هستند. آنها در فرآیند ساخت و ساز ، جایی که خم شدن و خم شدن مجدد زیادی لازم است ، دارایی بزرگی را ارائه می دهند.

دامنه کاربرد گسترده - این میله ها دارای طیف وسیعی از کاربردها مانند ساخت ساختمان های مسکونی ، تجاری و صنعتی ، پل ها و غیره هستند.

قابلیت انعطاف پذیری رضایت بخش - حداقل وزن و حداکثر استحکام و مناسب برای فشرده سازی و تقویت تنش.https://esfahanahan.com/

/ 0 نظر / 52 بازدید